bitcoin moneta

Bitcoin Cena Sasniedz 28.600 Euro – Ko tas Nozimē Tirgum?

Bitvavo piedzīvoja ievērojamu aktivitātes pieaugumu, jo jaunais gads sākās un Bitcoin pārsniedza 28.600 Euro. Pēc analītiķu un kriptovalūtu ekspertu domām, tas liecina par līdzīgām pazīmēm, kā tad, kad programmatūras un informācijas pakalpojumu uzņēmums MicroStrategy pievienoja lielu summu bitcoin savā portfolio; trends, ko lielā mērā nosaka lielu uzņēmumu pasūtījumi.

Bitvavo Bitcoin aktivitāte palielinās

Pēdējo divu dienu laikā Bitvavo ir piedāvājusi mazāku komisiju salīdzinājumā ar citām biržām, piemēram, Binance.  Pirms buļļa skrējiena sākuma Ki Young Ju – CryptoQuant izpilddirektors – atzīmēja, ka zemā tirdzniecības aizplūde no Coinbase varētu būt šķērslis Bitcoin rallijam, liekot domāt, ka kriptonauda viņiem būs jāpalielina, lai redzētu jebkuru vilces virzienu augšup.

Kad Bitcoin sāka slēgt cenu 27.000 Euro vērtībā, mēs sākām redzēt Coinbase aizplūšanas pieaugumu. Šī darbība, pēc Ki domām, atspoguļo kriptovalūtas straujo aktivitāti un noveda pie tirgus pieauguma.

Bitcoin bullis ieskrējies un jaunu rekordu pārspēšana

Delphi Digital analītiķis Ashwath Balakrishnan arī komentēja Bitcoin straujo uzvedību, norādot, ka kriptovalūtu tirgus kļuva pievilcīgāks jaunajiem investoriem, jo tas pārspēja visu laiku augstāko līmeni.

Leave a comment