Bitcoin Cena

Bitcoin Sasniedz Jaunu Rekord Vērtību pret Zeltu

Sākot ar jauno gadu, Bitcoin cena ir sasniegusi jaunu visu laiku augstāko līmeni attiecībā pret zelta cenu, kriptovalūtas vēršu skrējiens turpinās.

Bitcoin pastāvīgā pieauguma cena tagad ir pierādījums tam, ka pieprasījums pēc Kriptovalūtas joprojām pieaug, un ka kriptovalūta tagad ir populārs drošas invewstīvciju aktīvs. Sākoties jaunajam gadam, Bitcoin cena pārspēja vēl vienu rekordaugstu līmeni, pret zeltu palielinot jaunu līmeni.

Saskaņā ar MarketWatch datiem Bitcoin cena pārcēlās pāri 29 000 USD, sasniedzot augstāko līmeni 15,40 zelta unces. Šī ir pirmā reize, kad tā ir sasniegusi šo līmeni pret zeltu un pēdējā buļļa skrējiena laikā ir pārspējusi iepriekšējo visu laiku augstāko līmeni attiecībā uz dārgmetālu kopš 2017. gada decembra.

2020. gads – kriptovalūtu, kāpšanas iesākuma gads.

2017. gada decembrī kriptovalūta grāmatās nonāca kā pirmais lielākais vēršu skrējiens, lai nosūtītu Bitcoin galveno ieguldījumu uzmanības centrā. Tagad 2020. gads ir gads, kad Bitcoin piesaistīja institucionālo investoru uzmanību, izraisot jaunu buļļu skrējiena darbību un turpmāku kriptovalūtu tirgus pieņemšanu. Gada laikā Bitcoin martā piedzīvoja gada zemo cenu USD 4 106,98 USD apmērā, salīdzinot ar 2020. gada augstāko cenu USD 29 600,63 USD, parādot monumentālus 620,7% starp abiem. Kopš gada sākuma pieaugums ir arī iespaidīgs vairāk nekā 300% pieaugums no 2020. gada janvāra līdz 2020. gada decembrim.

Lai gan zeltam arī gada laikā palielinājās cenas, investoriem izvēloties nodrošināt pret ASV dolāru, peļņa ne tuvu neradīja tādus pašus iespaidus kā Bitcoin. Gada laikā zelts no gada sākuma līdz beigām palielinājās par 25%.

Pieaugot kriptovalūtu tirgum, daži uzskata, ka Bitcoin piesaista investoru uzmanību, kuri citādi būtu izvēlējušies zeltu. Tas, iespējams, tāpēc, ka kriptonauda var piedāvāt ērtības (sākot no pārnesamības, viegluma izmantošanas un decentralizētiem faktoriem), bet zelts to nevar. Lai gan abiem aktīviem ir ierobežots piedāvājums, Bitcoin maksimālais daudzums ir acīmredzamāks, bet ir nenoteiktība ar zelta atlikumu. Neatkarīgi no tā, vai tas tā ir, skaitļi runā paši par sevi: Bitcoin pieprasījums gada laikā ir ievērojami pieaudzis, un riska ierobežošana pret dolāru izskatās arvien digitālāka.

Leave a comment