elon musk dogecoin

Elon Musk ar Vienu Tvītu uztaisija DogeCoin Kāpumu

Tvīts izraisīja strauju kriptovalūtas kāpumu, kad Elons Musks tviterī pieminēja Dogecoin.

Ikreiz, kad Elons Musks twītē par kriptovalūtu industriju, tirgum ir kaut kas sakāms par to – parasti tiek iekļauts dažāda veida kritums. Šķiet, ka šoreiz viss nav tā. Pēc tam, kad Musks tvītoja gan par Bitcoin, gan Dogecoin, altcoin nekavējoties piedzīvoja milzīgu tirdzniecības vērtības kāpumu; iegūstot gandrīz 25%.

Musks sākotnēji tvītoja par Bitcoin, sakot :

“Bitcoin ir mans drošais vārds”

Elons Musks un DogeCoin

Pēc vairākiem tvītiem, Tesla izpilddirektors tvītoja par Dogecoin, uz kuru tirgus reaģēja (ko tas ir darījis agrāk, kad Musks ir tvītojis par kriptonaudu, kas tika uzsāktīts par neko nopietnu).

Pēdējo reizi, kad Musks tvītoja par Dogecoin šī gada jūlijā, viņas cena sasniedza 14% pieaugumu. Viņa jaunākais tvīts ir palielinājis Dogecoin cenu par 25%.

 

Viens vārds: Doge

– Elons Musks (@elonmusk) 2020. gada 20. decembris

 

Papildus Tvītošana par Dogecoin Musks gāja soli tālāk un izveidoja savu biogrāfiju platformā “Bijušais Dogecoin izpilddirektors”.

Viņa izjūtas ap alternatīvo kriptovalūtu ne tikai izraisīja tirgus rosīšanos, bet Dogecoin kļuva par populāru terminu Twitter – tendence, kas novestu pie tā, ka vairāk cilvēku saskaras ar kriptonauda, pat ja viņi neseko Musku.

 

elon musk ceo dogecoin

Analītiķi uzskata, ka korelācija starp abiem ir skaidra: Kad Musks uzspīdina gaismu uz alternatīvo valūtu, uzmanība atkal tiek virzīta uz tirgu un cenas planē. Kā uz sentimentiem balstīts tirgus jebkura slavenību uzmanība rada jaunu investoru vai tirgotāju intereses vilni. Kad kriptovalūtai, piemēram, Dogecoin, ir zemāks tirgus ierobežojums, cenas strauji pieaug.

Kaut arī Bitcoin jau nedēļas nogalē ir piedzīvojis lauka dienu, sasniedzot USD 24 000 USD, altcoin sezona varētu būt arī ap stūri. Kā atzīmēts, “sezonas sākums sākas ar Doge pumpēšanu”:

Leave a comment