Kas ir LiteBit?

Litebit apskats

Litebit.eu neaprobežojas tikai ar pāris kriptovalūtām, bet pārdošanā ir vesela kolekcija dažādu monētu. Uzņēmums, kas atrodas Nīderlandes teritorijā Roterdamā, ir viens no vecākajiem brokeriem Eiropā. Mūsu Litebit pārskatā jūs varat izlasīt visu par šo brokeri, sākot no tā maksām līdz plašākai informācijai par izpilddirektoru.

Vietne piedāvā vairāk nekā 60 dažādas kriptovalūtas, no kurām pašreizējā cena vietnē tiek parādīta reāllaikā. Redzamā cena ir pašreizējā tirgus cena, ieskaitot pakalpojumu maksu, un to var iegādāties tieši par norādīto cenu. Litebit.eu piedāvā ļoti plašu kriptovalūtas izvēli, kuru var viegli iegādāties, izmantojot populārus maksājuma veidus. Platforma piedāvā arī iespēju pārdot iepriekš iegādātās monētas un konvertēt tās eiro vai tā dēvētajos Litebit kredītos.

Litebit bija viens no pirmajiem brokeriem, kas piedāvāja pašapkalpošanās makus. Piedāvājums tiek regulāri papildināts ar jauniem, interesantiem kriptogrāfijas veidiem, un par visām šīm izmaiņām jūs informēsit informatīvajā izdevumā vai viņu sociālajos medijos. Agrāk mēs paši esam iegādājušies kriptovalūtu, izmantojot Litebit.eu, un varam pārliecināties, ka Litebit ir drošībā. Neaizmirstiet atstāt savu atsauksmi šim uzņēmumam lapas apakšdaļā.

 

BitvavoDetaļas
LiteBit
  • Vairāk kā 60 kriptovalūtas
  • iebūvēts maciņš
  • Daudz maksājumu metodes, ieskaitot SEPA.
  • Viegls portāls priekš lietotājiem un viegli saprotams dizains
  • Viegla Verifikācija

Lētāka Litebit alternatīva

Tādas biržas kā Litebit iekasē komisijas maksu par kriptonauda pirkšanu vai pārdošanu. Maksa, ko Litebit iekasē no klientiem, vidēji ir aptuveni 2%. Tāpēc, pērkot vai pārdodot kriptogrāfiju, jūs uzreiz zaudējat 2%. Ja plānojat tirgoties vairāk, iesakām izvēlēties lētāku alternatīvu. Bitvavo birža ir ļoti lēts brokeris / birža vienā, kur tirdzniecības maksa nekad nepārsniegs 0,25%. Patiesībā, jo vairāk jūs šeit tirgojat, jo vairāk jūs saņemsiet atlaidi.

Kā nopirkt Litebit kriptovalūtu Latvijā

Kad pirmo reizi apmeklējat Litebit tīmekļa vietni un jums nav ne mazākās nojausmas, kur vēlaties ieguldīt, piedāvājums var būt milzīgs. Vispirms noteikti pārbaudiet, kurā (-s) monētā (-ās) vēlaties ieguldīt un cik lielu risku vēlaties uzņemties. Par katru kriptovalūtu jūs varat atrast vairāk informācijas, noklikšķinot uz saitēm uz forumu vai vietni. Diagrammā var redzēt arī to, kā monēta ir darbojusies agrāk. Lūdzu, pārliecinieties, ka rūpīgi veicat savu pētījumu. Kad esat izdarījis izvēli, varat turpināt pirkumu.

Šajā brīdī Litebit piedāvā 60 dažādus kriptovalūtas, lai gan mēs cenšamies šo Litebit pārskatu atjaunināt, tas, iespējams, jau ir mainījies.

Jūs varat viegli norādīt, cik daudz kriptovalūtu vēlaties iegādāties, vai par cik lielu eiro summu, vēlaties iegādāties kriptovalūtu. Jums būs jāievada savas paroles informācija kā Saņemšanas adrese vai arī varat izvēlēties izmantot LiteBit maku. LiteBit seifs vēl nav pieejams katrai monētai, kas parādīta vietnē. Ir svarīgi ievadīt pareizo paroles informāciju un to rūpīgi pārbaudīt, jo nepareiza informācija var liegt jums saņemt monētas.

Vienkāršas norēķinu metodes

Nolaižamajā izvēlnē Maksājuma veids tiek parādītas visbiežāk izmantotās maksājumu metodes no Latvijas un Eiropas. Ir iespējams norēķināties ar kredītkarti, Sepa, GiroPay, SOFORT, MyBank, Carte Bancaire, EPS, iDEAL, Bancontact, Litebit kredītiem vai ar bankas pārskaitījumu. Pēc maksājuma pasūtījums tiks nekavējoties apstrādāts, un dažu minūšu laikā jūs redzēsiet, kā jūsu monētas parādās jūsu makā. Vietne seko līdzi tam, kurā sūtīšanas / saņemšanas procesā jūs atrodaties. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par šo maksājuma veidu izmantošanu tiek iekasēta papildu maksa.

Pārdod savu kriptovalūtu

Šai biržai var pārdot arī Litebit kopējo kriptovalūtas piedāvājumu. Tātad, ja agrāk esat iegādājies vienu (vai daļu) no parādītajām monētām, tad varat tās viegli konvertēt atpakaļk uz eiro vai Litebit kredītos. Ja atrodaties pārdošanas lapā, uzreiz pamanīsit, ka cenas ir daudz zemākas nekā pirkuma lapā. Brokeris iekasē maksu par pakalpojumu, ko viņi sniedz, un jūs to maksājat pēc cenas starpības. Tātad pakalpojuma izmaksas ir iekļautas cenās. Kriptos pārdošanu var veikt ar bankas pārskaitījumu un Litebit kredītiem (tūlītēji).

Katru darba dienu pulksten 9:00, 13:00 un 16:00 Litebit apstrādā visus izmaksas darījumus ar bankas pārskaitījumu saviem klientiem. Kriptovalūtas pārdošana ir ļoti vienkārša, izmantojot lietotājam draudzīgu logrīku. Pirmkārt, jūs norādāt, cik lielu daļu no digitālās valūtas vēlaties pārdot. Tad jūs ievadāt atgriešanās adresi, ja monētas kāda iemesla dēļ ir jāatdod. Jūs varat izvēlēties starp izmaksu eiro vai Litebit kredītos. Kad esat pabeidzis pasūtījumu, jums ir 15 minūtes laika, lai pārsūtītu kriptovalūtas uz unikālo Litebit saņemšanas adresi. Lūdzu, ņemiet vērā vismaz vienu darba dienu lielajās Eiropas IBAN bankās.

Leave a comment