Kur es varu nopirkt, Bitcoin Latvijā tiešsaistē?

Bitcoin ir iespējams iegādāties tiešsaistē, izmantojot daudz dažādu brokeru pakalpojumu. Jūs varat sākt ieguldīt tikai no € 1, un tehniskās zināšanas vairs nav vajadzīgas. Šajā lapā mēs uzskaitījām visus drošākos, Bitcoin brokerus ar labu reputāciju, lai jūs varētu izdarīt izvēli pats.

Kur nopirkt bitcoin latvija

Kas jāzina pirms iegādājies Bitcoin ?

Ja vēlaties investēt Bitcoin, jums jāņem vērā, ka tas ir riskants ieguldījums. Bitcoin cena var pieaugt ātri, bet tā var arī tikpat ātri krist. Tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka ieguldāt tikai naudu, kas jums nav vajadzīga svarīgām lietām, piemēram, ikmēneša īrei, pārtikas precēm vai ārkārtas situācijām.

ka pareizi investetIr prātīgi noteikt, kādu summu vēlaties ieguldīt Bitcoin. Bitcoins iegāde ar kredītkarti, SOFORT, bankas pārskaitījumu, iDEAL vai Bancontact ir iespējama no 1 €, un nav obligāti jāpērk 1 vesela BTC. Ja jūs zināt, kādu summu varat ieguldīt, ir svarīgi izvēlēties pareizo laiku. Tas pilnībā ir atkarīgs no jūsu paša sajūtas un pētījumiem. Padoms: jūs varat ieguldīt Bitcoin, izmantojot Euro izmaksu vidējo metodi.

Ja jūs gatavojaties iegādāties Bitcoin, ir jāizvēlas jums piemērotākais brokeris vai apmaiņas birža. It īpaši, ja tas ir jūsu pirmais Bitcoin pirkums, ir viegli izvēlēties brokeri vai biržu, kurā jūs varat norēķināties ar vienkāršām maksājuma metodēm.

 

Apmaiņu Salīdzinātājs
Apmaiņu BrokerisSepaVisa/MastercardPiejamie KriptoApskatsApmeklē
bitvavoBitcoim, Ethereum, Litecoin + vel.Apskats!Apmeklē!
LiteBitBitcoin,Bitcoin Cash,Ethereum + vēl.Apskats!Apmeklē!

Vienīgi droši un uzticami, Bitcoin apmaiņas biržas.

Ar šajā lapā uzskaitītajiem brokeriem jūs varat viegli iegādāties Bitcoin, un šie brokeri ir 100% droši uzņēmumi ar labu reputāciju Eiropā un Latvijā. Jūs saņemsiet savu tiešsaistes maku no visiem parādītajiem brokeriem, tas ir krātuves maks, kurā jūs pārvaldāt savu Bitcoin. Parasti tam nepieciešama papildu programmatūra. Paturiet prātā, ka ir drošāk paturēt savu BTC savā kontrolē. Iegādājoties Bitcoin, ņemiet vērā šādas lietas:

  • Cenas var ātri mainīties. Tātad starp BTC izvēli un maksājuma veikšanu var būt cenu atšķirība
  • Ir izmaksas, kas saistītas ar Bitcoin iegādi (tirdzniecības izmaksas un dažreiz darījumu izmaksas) Kopumā jums jāpārbauda no noteiktas summas. Katram brokerim ir savs veids, kā to izdarīt, taču visiem brokeriem tas prasa papildu laiku.
  • Padomājiet par bankas konta pārbaudi, identitātes pārbaudi vai dzīvesvietas pārbaudi. Tas ir arī pazīstams kā KYC un lielākoties ir obligāts
  • Norēķināšanās ar PayPal bieži nav iespējama, šeit skatiet iespējas iegādāties Bitcoins ar PayPal.

Kā es varu izvēlēties brokeri sava Bitcoin pirkšanai?

Pašlaik darbojas vairāk nekā desmit brokeri, kuriem visiem ir viens un tas pats mērķis: viegli pirkt un pārdot Bitcoin Eiropā. Piemērota un droša brokera izvēle ir pilnībā atkarīga no tirgotāja. Tas ir tikai tas, kas jums šķiet svarīgs un kādi ir jūsu nodomi. Lai noteiktu, vai Bitcoin brokeris jums ir piemērots, jāņem vērā sekojošais:

  • Iekasēto tirdzniecības izmaksu summa.
  • Cik ātri brokeris piegādā BTC?
  • Vai ir pieejama mobilā lietotne?
  • Cik liels ir piedāvājums, ja plānojat ieguldīt citās monētās
  • Laba klientu apkalpošana
  • Kad notiek verifikācija?

 

Gandrīz visi, iepriekš minētie brokeri ir sakārtojuši savu sistēmu tā, ka BTC pirkšana ir kļuvusi ļoti vienkārša. Ja ņemat vērā iepriekš minētos punktus, varat viegli atrast sev piemērotu brokeri.